Cruise door de fjorden en naar de gletsjers van Chili
Aan boord van het comfortabele schip Skorpios III kunt u een vijfdaagse cruise maken vanuit Puerto Natales naar de noordelijk gelegen fjorden waarin een veelheid aan gletsjers vanaf de Patagonische IJskap uitkomen. Onderweg zijn er ook dieren te zien zoals de Zuidelijke zeeolifanten en allerlei zeevogels en met een beetje geluk een Andescondor.
Afhankelijk van de periode waarin u reist, zullen er allerlei planten (waaronder orchideeën) en struiken bloeien of vol met bessen zijn en in prachtige herfstkleuren getooid zijn.
DE REIS IN HET KORT
Deze reis begint Puerto Natales. Vanhier vertrekt de Skorpios III om fjorden die noordelijker liggen te bezoeken. Iedere dag zullen er boottochtjes door de fjorden en langs de gletsjers die erin uitkomen gemaakt worden. Een tochtje langs de plaats waar een kleine zeeolifantenkolonie is, zult u zeker niet willen missen. Ook zal er aan land gegaan worden voor een korte wandeling en te genieten van het uitzicht op de gletsjers en de prachtige omgeving.
Tijdens het varen kunt u ook genieten van de mooie vaarwegen, lezingen bijwonen en u steeds weer laten verrassen door wat de keuken op tafel brengt.
Na vier dagen vol avontuur is de Skoprios III terug aan de steiger in Puerto Natales.